Články autora Linda Kalašová

 • Kdy je na dítě pozdě

  Kdy je na dítě pozdě

  Podle statistik se průměrný věk rodiček stále zvyšuje, což v dnešní době nikoho příliš nepřekvapí. Nicméně podle odborníků stále platí, že vrchol ženské plodnosti je okolo dvaceti tří let. Nepropásly jste již tuto dobu?

 • Strach ze závazků

  Strach ze závazků

  Doba se mění, lidé se mění, a tak najednou zjišťujeme, že se lidé kolem nás nerozvádí, jak uvádějí statistiky. Oni se totiž vůbec neberou! Odmítají do manželství vstoupit. Proč?

 • Péče o krk

  Péče o krk

  Nejrůznějšími způsoby se snažíme zabránit či zamaskovat své pleťové nedostatky, ale svůj krk velice často opomíjíme. Přitom právě krk toho dokáže prozradit o skutečném věku ženy nejvíce.

 • Pigmentové skvrny

  Pigmentové skvrny

  Pigmentové flíčky jsou pro některé ženy mnohem větší vadou na kráse než vrásky. Není divu. Podle vědců dokážou tmavé skvrny opticky přidat až dvanáct let navíc.

 • Krásnější řasy díky sérům

  Krásnější řasy díky sérům

  Získejte krásnější a zdravější řasy díky speciálním sérům. Objevili jsme pro vás několik přípravků, které vaše řasy posílí, prodlouží či zabrání jejich nadměrnému vypadávání.

 • Jak vybrat motiv tetování

  Jak vybrat motiv tetování

  Chcete si zkrášlit své tělo tetováním, ale nejste rozhodnutá pro motiv? Trvalé tetování vás bude stát pot, krev i slzy, proto dobře zvažte, co si necháte na své tělo vytetovat, kam přesně a jestli vůbec!

 • Poslouchejte svou intuici

  Poslouchejte svou intuici

  S intuicí neboli šestým smyslem se rodíme, a podle vědců je tento smysl dokonce měřitelný. Pokud svou intuici posloucháte, pravděpodobně máte mnohem jednodušší život než ti, kteří jsou vůči intuici skeptičtí.

 • Závislost na chytrém telefonu

  Závislost na chytrém telefonu

  Jste stále na příjmu? Nevydržíte ani chvilku bez toho, abyste nezkontrolovali nové zprávy, e-mail a nepodívali se na Facebook? Otrokem svého mobilu je stále více lidí a spousta z nich si svou závislost nepřipouští.

 • Nutriční terapeut: cesta ke štíhlé postavě

  Nutriční terapeut: cesta ke štíhlé postavě

  Jako každý rok i letos jste si dala předsevzetí, že zhubnete do plavek, ale zatím stále marně bojujete s chutí k jídlu a nadbytečnými kilogramy? Přestaňte hladovět a  obraťte se na nutričního terapeuta.

 • Výrazná rtěnka: ano či ne

  Výrazná rtěnka: ano či ne

  Líbí se vám výrazné rty na top modelkách a celé řadě hollywoodských celebrit? Sama si na rudou rtěnku netroufáte, protože se k vám prostě nehodí? Možná se pletete.