Články autora Linda Kalašová

 • Medová kosmetika

  Medová kosmetika

  Oblíbila jste si medovou kosmetiku? Připravili jsme pro vás přehled top medových přípravků, které mají na rty, obličej i pokožku celého těla velmi pozitivní vliv. Vyberte si kvalitní kosmetiku z medu a hýčkejte se.

 • Zimní péče o pleť

  Zimní péče o pleť

  Studený vítr, mráz a časté přechody z vytopených místností do zimy pokožce příliš neprospívají. Proto je důležité dopřát pokožce v chladných měsících speciální péči.

 • Nůžky v rukou gaye

  Nůžky v rukou gaye

  Některé ženy tvrdí, že gayové jsou nejlepší kadeřníci a cíleně je v kadeřnických salonech vyhledávají. Jak jste na tom vy? Taky si myslíte, že sexuální orientace kadeřníka je garancí dokonalého účesu?

 • Příběhy kosmetických značek – 2. díl: Dermacol

  Příběhy kosmetických značek – 2. díl: Dermacol

  Kosmetika Dermacol mající svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze má nejen působivou historii. Již od svého vzniku na počátku 60. let spolupracuje s předními odborníky z různých oborů a postupně se české značce Dermacol podařilo pokořit svět.

 • TOP 5 krémů na ruce

  TOP 5 krémů na ruce

  Upravené ruce s perfektní manikúrou jsou dokonalou vizitkou každé ženy. Proto neváhejte a investujte do kvalitního krému na ruce. Vybrali jsme pro vás TOP 5 krémů na ruce.

 • Zaostřeno na make-up

  Zaostřeno na make-up

  Většina z nás se bez make-upu neobejde. Na trhu jsou k dispozici make-upy různých odstínů, s různými texturami i chytrými účinnými látkami. Věděly jste, že výběr make-upu by se měl mimo jiné odvíjet podle vašeho věku?

 • Sexy křivky v jakémkoliv věku

  Sexy křivky v jakémkoliv věku

  Svůdné pozadí, sexy dekolt a ploché bříško můžete mít nejen ve dvaceti, ale i ve 30, 40 či 50. V pozdějším věku sice může být udržení pevných tvarů složitější, nikoliv však nemožné. Správná kosmetická péče a pravidelný pohyb dokáže zázraky!

 • Příběhy kosmetických značek – 1. díl: OPI

  Příběhy kosmetických značek – 1. díl: OPI

  Značka OPI je světovým lídrem v oblasti péče o nehty nabízející vysoce kvalitní produkty. Mimo jiné je značka OPI známá tím, že své řady pravidelně rozšiřuje malými novinkovými kolekcemi, na jejichž vzniku se podílí slavné osobnosti.

 • Kosmetické štětce: výhodná investice

  Kosmetické štětce: výhodná investice

  Máte doma pouze jeden štětec na pudr, oční stíny nanášíte pěnovým aplikátorem a make-up aplikujete prsty? Chyba! Jestliže toužíte po dokonalém líčení, bez kvalitních kosmetických štětců se neobejdete.

 • Jakou zvolit vlasovou masku

  Jakou zvolit vlasovou masku

  Na trhu je k dispozici velké množství vlasových masek. Pokud se mezi nimi nemůžete zorientovat, nechte si poradit od profesionálů. Vysvětlí vám, která maska je pro vás nejvhodnější. My jsme pro vás vybrali pětku nejlepších vlasových masek.