Články autora Linda Kalašová

 • Jak na vrásky 2. díl – mastná pleť s póry

  Jak na vrásky 2. díl – mastná pleť s póry

  Spoustu žen trápí mastná pleť, což ovšem může znamenat, že je dehydrovaná. Kvůli tomu vznikají na tváři širší póry nebo cévky. Čím je to způsobeno? Podle vizážistky je odpověď vcelku jednoduchá. O svou pleť nesprávně pečujeme.

 • Chcete doma opravdového chlapa? Víme, jak na to

  Chcete doma opravdového chlapa? Víme, jak na to

  Máte pocit, že už to není s muži takové, jaké to bývalo? Máte pravdu, jenže částečně si za to můžeme samy, milé dámy. Pokud chceme, aby se muži chovali opravdu jako muži, pak se i my musíme chovat jako ženy. Pojďme do toho společně.

 • Jak na vrásky 1. díl – základní rady

  Jak na vrásky 1. díl – základní rady

  Trápí vás vrásky a nevíte, jak je co nejlépe zamaskovat? Nezoufejte. Máme pro vás několik osvědčených rad a tipů, které perfektně fungují a zároveň nezruinují vaši peněženku. Stačí si vybrat správný přípravek a naučit se ho používat.

 • Letní bronz po létě a bez opalování

  Letní bronz po létě a bez opalování

  Slunečných dní nás čeká stále méně a méně, což se projeví i na barvě naší pokožky. Chcete-li mít krásné bronzové opálení i v chladnějších měsících, nevzdávejte se a dejte novou šanci samoopalovacím kouzlům. Experimentovali jsme na vlastní kůži.

 • Intimní trápení aneb vaginální mykóza

  Intimní trápení aneb vaginální mykóza

  Nejen v letním období trápí ženy vaginální mykóza neboli kvasinková infekce. Proto jsme pro Vás připravili článek, ve kterém se dozvíte, jak se mykóza projevuje, jak se jí vyhnout či jak probíhá její léčba.

 • Zbavte se únavy, dopřejte si porci svěžesti

  Zbavte se únavy, dopřejte si porci svěžesti

  Cítíte se unaveně? Potřebujete novou dávku svěžesti a regenerace? Poradíme Vám, kterých kosmetických prostředků se máte zbavit a co si naopak dopřát, abyste se cílila jako znovuzrozená.

 • Vyřešte důležité věci na začátku vztahu

  Vyřešte důležité věci na začátku vztahu

  Hrajete na začátku nového vztahu hry nebo jednáte na rovinu, čímž můžete případně zabránit bolestivému rozchodu v budoucnosti? Expertka na partnerské vztahy Marni Battista má v tomto směru jasno. Podívejte se na její doporučení sepsaná v pěti bodech.

 • Francouzky ujíždí na dietě Le Forking

  Francouzky ujíždí na dietě Le Forking

  Ženy jsou schopné udělat pro svou štíhlou postavu ledacos. Své by o tom mohly vyprávět Pařížanky, které jsou posedlé novou dietou zvanou Le Forking. Pokud si i vy čas od času nějakou tu dietu naordinujete, čtěte směle dál. A nezapomeňte se vybavit vidličkou!

 • Tipy při používání samoopalovacích přípravků

  Tipy při používání samoopalovacích přípravků

  Patříte mezi milovnice či milovníky bronzové pokožky? Nechcete se vystavovat škodlivému slunečnímu nebo UV záření? Naučte se správně používat samoopalovací krémy a můžete se  celoročně chlubit krásným opálením bez nevzhledných skvrn.

 • Novodobý sex na dálku – Mojowijo

  Novodobý sex na dálku – Mojowijo

  Vyzkoušeli jste již někdy virtuální sex? Možná jste si s partnerem povídali přes Skype nebo žhavili telefonní linku. Možná jste zašli ještě o kousíček dál a pořídili si nejnovější erotickou hračku zvanou Mojowijo. Slyšíte o ní poprvé? V tom případě čtěte dál. Mojowijo dokáže nažhavit i ty největší puritány.