Články autora Linda Kalašová

 • Cizrna: královna mezi luštěninami

  Cizrna: královna mezi luštěninami

  Dala jste si předsevzetí, že letos opravdu zhubnete a začnete žít zdravěji? Pokud jste neztratila motivaci, blahopřejeme a máme pro vás něco, co byste měla do svého jídelníčku rozhodně zařadit.

 • První pomoc po probdělé noci

  První pomoc po probdělé noci

  Ve dvaceti budete mít po probdělé noci kruhy pod očima. Ovšem jste-li o deset a více let starší, probudíte se ráno s mnohem horším výsledkem. Jak být druhý den krásná, i když vás ze spánku budí stres z práce, plačící dítě nebo jste to přetáhla na večírku?

 • Jak se vyrovnat s nevěrou?

  Jak se vyrovnat s nevěrou?

  Patříte mezi část lidí, která tvrdí, že by nevěru nepřekousla nebo se odvoláváte na toleranci a svobodomyslnost? Dokážete nevěrnému partnerovi odpustit? Ať je to tak či onak, v praxi se s nevěrou partnera vyrovnávají těžce i volnomyšlenkáři.

 • Krásná během vteřiny

  Krásná během vteřiny

  Vyzkoušejte přípravky, díky kterým budete krásnější během pár týdnů, dní, hodin, minut či dokonce vteřin. Zahrajte si hru s časem a ověřte na vlastní kůži, zda-li nejde pouze o reklamní triky výrobců.

 • Dokonalé rty

  Dokonalé rty

  Toužíte po dokonalých rtech jako od vizážisty? Vyberte si správný odstín a texturu rtěnky, zkuste triky profesionálů a máte zaručen úspěch. Připravili jsme jednoduchý manuál, podle kterého zvládne nalíčení rtů každá z vás.

 • Příběhy kosmetických značek – 4. díl: Artdeco

  Příběhy kosmetických značek – 4. díl: Artdeco

  Lídrem v dekorativní kosmetice na německém trhu i v mnoha dalších evropských zemích je již několik let značka ARTDECO. Kdo stojí za jejím vznikem, jaký je hlavní koncept společnosti, a které z produktů jsou mezi uživatelkami nejoblíbenější?

 • Příběhy kosmetických značek – 3. díl: CHI a Biosilk

  Příběhy kosmetických značek – 3. díl: CHI a Biosilk

  Zamilovala jste se do značky CHI nebo Biosilk? Není divu. Vlasová kosmetika těchto značek je v mnoha ohledech výjimečná. K tomu všemu ji vyrábí jeden z nejlepších výrobců na světě – společnost Farouk Systems sídlící v americkém Houstonu.

 • Lež má krátké nohy

  Lež má krátké nohy

  Každý z nás občas klame, podvádí, zatlouká. Lhaním si usnadňujeme život, vyhýbáme se nepříjemným situacím, lžeme, protože je to pro nás výhodné. Nezastaví nás ani to, že lež má krátké nohy a někdy po vyslovení nepravdy cítíme výčitky či pochybnosti.

 • Průřez dějinami módy

  Průřez dějinami módy

  Módní šaty, kabátky, luxusní kabelky, boty a další doplňky dělají ženu výjimečnou a dodávají jí pocit svobody. Móda hýbe světem a my jsme pro vás udělali exkluzivní průřez dějinami módy od poloviny 20. století.

 • Masáže: regenerace těla i mysli

  Masáže: regenerace těla i mysli

  Zregenerujte své tělo i mysl pomocí reflexních doteků prstů, lávových kamenů, peelingovou masáží či manuální lymfodrenáží. Za vyzkoušení stojí také vaginální mapování, které ženám otevírá cestu k potěšení z milování.