Články autora Linda Kalašová

 • Správná technika mytí vlasů

  Správná technika mytí vlasů

  Máte neposlušné vlasy, které vám poletují kolem hlavy nebo se vám neuvěřitelně rychle mastí? Používáte drahé prostředky určené na vlasy, ale není vám to nic platné? Přestaňte utrácet a naučte se správnou techniku mytí vlasů.

 • Bydlení v barvách - II. díl

  Bydlení v barvách - II. díl

  V druhém článku, který je věnovaný barvám v interiéru, se zaměříme na fialovou, modrou, zelenou a naší pozornosti neuniknout ani barvy jako jsou hnědá, šedá či černá. Nedokážete si představit černě vymalovaný byt? Přečtěte si článek a nechte se inspirovat.

 • Bydlení v barvách - I. díl

  Bydlení v barvách - I. díl

  Síla barev hraje svou roli nejen při oblékání, ale také při zařizování interiéru našeho domova. Barva má vliv na tvar a prostor, ovlivňuje naší pracovní produktivitu, zlepšuje náladu či zvyšuje chuť k jídlu. Víte, jak barevně sladit váš domov?

 • Mějte se ráda

  Mějte se ráda

  Trápíte se svou váhou, výškou, vzhledem? Zatočte jednou provždy se svými domnělými mindráky. Využijte toho, že je na vás něco odlišného a proměňte to ve vaši přednost. Poradíme vám jak na to.

 • Přátelství mezi mužem a ženou

  Přátelství mezi mužem a ženou

  Existence přátelství mezi mužem a ženou bez jakéhokoliv sexuálního kontextu je již dlouhá léta nevyjasněnou záhadou. Dokonce ani odborníci v tom nemají jasno. Někteří z nich třeba tvrdí, že muž je samec, jehož hlavním cílem je rozdat co nejvíce genetického materiálu.

 • Milostná předehra

  Milostná předehra

  Chcete si sex se svým partnerem skutečně užít? Nepodceňujte umění milostné předehry. Pravda, ne vždy je na dlouhé milování s předehrou čas a chuť, ale občas stojí za to přestat sprintovat. Zábava, která Vás čeká, bude nezapomenutelná.

 • Laserová depilace

  Laserová depilace

  Toužíte po životě bez chloupků? Při odstraňování chloupků máte na výběr z několika možností. Zvolit můžete klasickou žiletku, epilační krémy, depilační strojky či vyzkoušet IPL lampu. Naneštěstí všechny tyto možnosti představují pouze dočasné odstranění chloupků.

 • Tajemství flakónu s nápisem Chanel N° 5

  Tajemství flakónu s nápisem Chanel N° 5

  Parfém, který je opředen mnoha tajemstvími, upíná na sebe pozornost ve velkolepých filmem a je předmětem uměleckých výstav, může být skutečně jen jeden. Odhalili jsme pro vás, co všechno v sobě ukrývá flakón s nápisem Chanel N° 5.

 • Jak na vrásky 4. díl – citlivá pleť

  Jak na vrásky 4. díl – citlivá pleť

  Věděly jste, že až 70 % žen, má některou z forem citlivé pleti? Pokud mezi ně patříte, jistě oceníte pár dobrých a ověřených rad, jak se o svou pleť starat. Informace jsme pro vás zjišťovali u vizážistek i žen s citlivou pletí.

 • Jak na vrásky 3. díl – suchá pleť

  Jak na vrásky 3. díl – suchá pleť

  Tentokrát jsme pro Vás vypátrali ty nejlepší tipy a rady na suchou pleť. Poradíme Vám, jakým přípravkům se máte raději vyhnout či jak suchou pleť dokonale vyživit. Mnohdy stačí k získání krásné pleti opravdu málo.