Články autora Linda Kalašová

 • Make-up jako mocná zbraň

  Make-up jako mocná zbraň

  Ať už vás trápí pokleslá víčka, dvojitá brada, vrásky kolem očí nebo úzké rty, správně zvoleným make-upem své nedostatky dokonale zamaskujete. Chcete vědět jak?

 • Kosmetické přestupky

  Kosmetické přestupky

  Každá z nás touží vypadat co nejlépe, ale ne vždy se nám to daří. Občas to s krásou přeženeme a výsledkem jsou pak nikoliv obdivné, ale udivené pohledy okolí. Víte, jakého největšího kosmetického přestupku se dopouštíte právě vy?

 • Boj s unavenou pletí

  Boj s unavenou pletí

  Trápí vás syndrom unavené pleti, kvůli čemuž vypadáte nejen starší, ale zároveň máte horší náladu? Zbavte se stresu, omezte vysedávání u počítače na minimum a pořádně se vyspěte.

 • Upravené vlasy jako ze salonu

  Upravené vlasy jako ze salonu

  Znáte ten pocit, když spokojeně odcházíte z kadeřnického salonu? Jestliže se chcete cítit podobně, i když odcházíte z vlastní koupelny, převezměte know-how svého kadeřníka.

 • Co nedělat po rozchodu

  Co nedělat po rozchodu

  Rozchody bývají bolestné a na jejich překonání je důležitý čas. Bohužel pro mnohé z nás je takřka nemožné myslet v době po rozchodu racionálně. Napadá nás spousta šílených nápadů, které si budeme později určitě vyčítat.  Čeho se rozhodně vyvarovat?

 • Je bílý cukr droga?

  Je bílý cukr droga?

  Život bez cukru si dokáže představit asi málokdo z nás. Cukr zvýrazňuje chuť, proto ho výrobci přidávají takřka do všeho. Na druhou stranu je cukr spojován s řadou zdravotních potíží včetně obezity. Opravdu se máme používání bílého cukru bát?

 • Jak vybrat barvu na vlasy

  Jak vybrat barvu na vlasy

  Experimentujete s barvami na vlasy, ale stále nemůžete přijít na to, co vám bude zaručeně slušet? Připravili jsme pro vás jednoduchou typologii, která vám usnadní nejen výběr vhodné barvy na vlasy.

 • Jak na nachlazení

  Jak na nachlazení

  Teplé letní dny jsou nenávratně pryč, listí na stromech pomalu opadává a mnohým z nás se začínají lepit na paty nejrůznější nemoci a nachlazení. Jak úspěšně odrazit útok bacilů?

 • Top vlasové oleje

  Top vlasové oleje

  Dopřejte svým vlasům i sobě neskutečný smyslný zážitek. Vyzkoušejte vlasové oleje, jež vlasy hloubkově vyživují, dodávají jim vysoký lesk, hebkost, krásně voní a jsou prostě úžasné. Připravili jsme pro vás top 5 vlasových olejů, které stojí za to.

 • Jakou máte frekvenci sexu?

  Jakou máte frekvenci sexu?

  Představte si, že sedíte s kamarádkami v baru a některá z nich se vás na rovinu zeptá, jak často máte sex. Dokázala byste beze studu a popravdě odpovědět, nebo byste si pravdu trochu přikrášlila. Jaký k tomu máte důvod?